خرید آپارتمان در بوداپست (مجارستان) سرمایه گذاری مطمئن در اتحادیه اروپا

خرید آپارتمان در بوداپست توسط شرکت Budapest Real Estate Organization

شرکت Budapest Real Estate Organization، یاری رسان شما در اجاره آپارتمان مورد نظر خود در شهر بوداپست است. 

جهت اجاره، خرید و سرمایه گذاری ملک در مجارستان به وبسایت‌ املاک مراجعه کنید

خرید ملک و خانه در مجارستان

برای مشاهده لیست آپارتمان های موجود و اطلاع از قیمت ها لطفا بر روی اینجا کلیک کنید.

کشور مجارستان در همسایگی اتریش، اسلواکی، اوکراین، رومانی، صربستان، کرواسی و اسلونی و در ناحیه اروپای شرقی_مرکزی واقع شده است که به عنوان یک‌ پل ارتباطی بین شرق و غرب اروپا شناخته می‌شود. واحد پول کشور مجارستان فورینت و زبان رسمی مردم آن مجارستانی میباشد.

این کشور عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی ( به انگلیسی: Organisation for Economic Co-operation and Development یا OECD سازمانی است بین‌المللی، دارای ۳۷ عضو و اعضای آن متعهد به اصول دموکراسی و اقتصاد آزاد هستند. این سازمان به تعبیری عمده‌ترین سازمان بین‌المللی تصمیم‌گیرندهٔ اقتصادی است)، اتحادیه اروپا و ناتو میباشد.  

بنابراین ویزا و اقامت کشور مجارستان به معنای سفر آزادانه (بدون نیاز به اخذ ویزا) به مقصد تمامی کشورهای منطقه شینگن میباشد. شرایط فوق در کنار هزینه‌های پایین زندگی، آب و‌ هوای مناسب و امنیت بسیار بالا (قرار گرفتن در رتبه جهانی به عنوان نوزدهمین کشور برتر جهان از نظر شاخص صلح و امنیت) افراد زیادی را به مهاجرت به این کشور ترغیب کرده است.

همچنین در نظر گرفتن این حقیقت که مجارستان جز معدود کشورهایی بوده که از منظر رشد اقتصادی و افزایش سود سرمایه در سال‌های اخیر بسیار موفق عمل کرده است، توجه سرمایه گذاران خارجی به افزودن دارایی و سرمایه گذاری در این کشور بالا رفته است؛ این توجه به ویژه در زمینه املاک چشمگیرتر بوده چرا که تحقیقات و‌ پیشبینی‌های متخصصان و‌ مشاوران سرمایه گذاری در این بازار همواره مثبت و‌ نرخ بازگشت سود سرمایه در این راستا همواره بالا بوده است به طوریکه بازار خرید و‌ فروش ملک حتی در دوره پاندمیک کرونا و پسا پاندمیک هم رونق خود را حفظ کرده است.

خرید خانه در بوداپست

مزایای خرید ملک‌ در مجارستان:

دلایل بسیاری وجود دارد که سبب تضمین سود آوری سرمایه گذاری و بازگشت بهره در بازار املاک مجارستان شده است که از مهم ترین آنها میتوان به زیرساخت‌های خوب و موقعیت جغرافیایی این کشور اشاره کرد. کشور مجارستان به عنوان پل ارتباطی شرق به غرب اروپا شناخته میشود که میتواند با کمتر از سه ساعت پرواز به هر کدام از کشورهای منطقه شینگن دسترسی داشته باشد.

ضمن این که مجارستان یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری اروپاست و در کنار آن سالانه پذیرای دانشجویان بین المللی بسیاری نیز است و‌ مالکان آپارتمان در تمام طول سال میتوانند با اجاره ملک خود به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت سود زیادی کسب کنند. منابع و نیروی کار ماهر در کشور مجارستان یکی دیگر از دلایلی است که رشد اقتصادی این کشور را در زمینه‌های مختلف تضمین میکند. 

همچنین لازم به ذکر است که با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و‌ سیاسی کشور ایران، مجارستان به دلایل دیگری به جز  موارد فوق کشور مناسبی برای خرید ملک به منظور سرمایه گذاری برای ایرانیان است؛ چرا که شرایط به گونه‌ای مهیاست که مالکیت صد در صد ملک حتی بدون حضور فرد در این کشور و بدون نیاز به اخذ ویزا‌ امکان پذیر است.

همچنین شرکت Budapest Real Estate Organisation در انجام و انتخاب با تدبیر این نوع از سرمایه گذاری خدمات ویژه‌ای به ایرانیان ارائه می‌دهد که این خدمات علاوه بر مشاوره و یاری در انجام تمامی مراحل خرید ملک شامل اجاره و مدیریت ملک خریداری شده هم خواهد بود که به معنای تضمین سودآوری سرمایه از همان ابتدای راه می‌باشد.

بوداپست

مراحل خرید آپارتمان در بوداپست

ابتدا جهت کسب اطلاعات تکمیلی و هماهنگی های اولیه با ما تماس بگیرید.

 1. ملک مورد نظر را با کمک شرکت BROrganization انتخاب کنید.
 2. بعد از انجام مذاکرات لازم با فروشنده، وکیل شما مراحل بعدی را جهت دریافت مجوز از شهرداری بوداپست انجام خواهد داد.
 3. یک جلسه بین وکیل، فروشنده، و خریدار صورت می گیرد. و تحت یک قرارداد، 10 تا 20 درصد ارزش ملک به عنوان سپرده، به مالک پرداخت می شود.
 4. بعد از آماده شدن مجوز، باقیمانده مبلغ به مالک پرداخت می شود.
 5. سپس بعد از 6 ماه مالکیت کامل آپارتمان به خریدار واگذار خواهد شد.

یافتن خانه در مجارستان

سوالات متداول

 1. ابتدا باید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و هماهنگی های اولیه با ما تماس بگیرید.
 2. ملک مورد نظر را با کمک شرکت BROrganization انتخاب کنید.
 3. بعد از انجام مذاکرات لازم با فروشنده، وکیل شما مراحل بعدی را جهت دریافت مجوز از شهرداری بوداپست انجام خواهد داد.
 4. یک جلسه بین وکیل، فروشنده، و خریدار صورت می گیرد. و تحت یک قرارداد، 10 تا 20 درصد ارزش ملک به عنوان سپرده، به مالک پرداخت می شود.
 5. بعد از آماده شدن مجوز، باقیمانده مبلغ به مالک پرداخت می شود.
 6. سپس بعد از 6 ماه مالکیت کامل آپارتمان به خریدار واگذار خواهد شد.