مقطع کارشناسی

کشور مجارستان میزبان مناسبی برای دانشجویان بین المللی است و همواره جزو محبوب ترین کشورها جهت تحصیل بوده است. دانشجویان زیادی از سرتاسر دنیا به تهیه مدارک لازم برای تحصیل در مجارستان ترغیب شده اند. علاوه بر کیفیت آموزشی بالا، فرهنگ مهاجرپذیر و همچنین جاذبه های تاریخی چشم نواز مجارستان هم در امر مهاجرت افراد بی تاثیر نبوده است.

کالج های مجارستان موسسات آموزشی کوچکی هستند که آموزش ‌های ابتدائی را در حوزه‌ ها و تخصص‌ های مختلفی همچون پزشکی، مدیریت، دوره زبان، حسابداری ٫ کامپیوتر و … ارائه می‌دهند. در واقع هدف و عملکرد کالج‌ ها در مجارستان، ارائه دوره ‌های تحصیلات تکمیلی به متقاضیان است.

کالج مک دنیل مجارستان (شعبه اروپایی کالج مک دنیل آمریکا)

معرفی کالج مک دنیل :
کالج مک دنیل در سال ۱۸۶۷ در ایالت مریلند ایالات متحده تاسیس شد و شعبه اروپایی کالج مک دنیل در سال ۱۹۹۴ در پایتخت کشور مجارستان، شهر بوداپست تاسیس گردید.

متقاضیان تحصیل در کالج مک دنیل علاوه بر فرصت تحصیل در دوره های یک ساله و فشرده پیش پزشکی که از پر طرفدارترین و محبوبترین دوره هاست ٫ امکان گذراندن دوره های لیسانس ۴ ساله در رشته های متنوعی را خواهند داشت که در نهایت امکان اخذ مدرک لیسانس آمریکایی را به آنها میدهد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کالج مک دنیل این است که دانش آموزان این امکان را خواهند داشت که پس از گذراندن دو سال از تحصیل، ۲ سال دیگر را در پردیس اصلی دانشگاه در مریلند آمریکا بگذرانند.

 

کالج مک دنیل ،ارائه کننده رشته های دانشگاهی علوم انسانی( در مقطع لیسانس) شامل کارشناسی مدیریت بازرگانی ، اقتصاد ، ارتباطات ،تاریخ هنر ، علوم سیاسی و روابط بین الملل می باشد و همچنین بعنوان بهترین و قدیمی ترین مرکز برگزار کننده دوره های پیش دانشگاهی و آماده سازی پیش پزشکی و پیش اقتصاد و دوره زبان انگلیسی شناخته می شود.

کالج مک دنیل مفتخر به کسب بالاترین رتبه آموزشی در بین کالج‌های کشور مجارستان و موفق به قبولی ۹۸% دانشجویان آن در آزمون ورودی دانشگاههای معتبر پزشکی کشور مجارستان می‌باشد.

در حال حاضر این کالج دارای قویترین گروه آموزشی متشکل از اساتید برتر دانشگاه‌های کشور آمریکا ،انگلستان ،مجارستان و همچنین اساتید شعبه مک دنیل مریلند می‌‌باشد.

یکی دیگر از مزایای کالج مک دانیل برگزاری آزمونهای ورودی دانشگاههای معتبر مجارستان میباشد که در صورت قبولی در آزمون ورودی نیاز به گذراندن دورهای مقدماتی نمیباشد این آزمون به صورت کتبی و شفاهی انجام میشود .

 
شهریه های دوره های مختلف در کالج مک دنیل :

شهریه های کالج مک دانیل به یورو می باشد و با شهریه های کالج در آمریکا متفاوت می باشد.

سال اول تحصیل – دوره‌های پایه کالج مک دانیل

دوره یک ساله و فشرده – شروع در اکتبر و فوریه هر سال: ۵۷۸۰ یورو

هزینه های دیگر:

هزینه ثبت نام ۲۰۰ یورو می باشد.

هزینه صدور پذیرش ۲۰۰ یورو میباشد.

هزینه کتاب سالیانه بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ یورو