درباره راهنمای مجارستان

مجموعه‌ای حرفه‌ای تشکیل شده از وکلای مجرب مجارستانی، متخصصان امور دانشجویی، مشاورین املاک و سرمایه گذاری است که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ در زمینه ارائه خدمات پذیرش دانشجو و مشاوره‌ی ملکی در شهر بوداپست آغاز نموده است.

سال‌ها خدمات صادقانه و تلاش‌های مستمر در راه علم و تحصیل دانشجویان، این افتخار را به این مجموعه عطا کرده که امروز، علاوه بر نماینده رسمی شناخته شده از کالج مک دنیل و دانشگاه علوم پزشکی سملوایز، به عنوان نماینده رسمی پنج دانشگاه برتر دیگر مجارستان شامل دانشگاه‌های متروپولیتن، پچ، سگد، BME و‌ IBS نیز انتخاب شود.

خدمات راهنمای مجارستان

دریافت پذیرش تحصیلی

مشاوره دریافت ویزای تحصیلی

راهنمای دانشجویی

گرفتن کارت اقامت

مشاوره املاک بوداپست

دریافت گواهینامه اروپایی

هدف ما یاری رساندن به دانش جویانی ست که برای تحقق بخشیدن به اهداف خود کشور مجارستان را انتخاب کرده و‌ یا در فکر رهایی از مرزها برای ادامه مسیر موفقیتشان هستند.
به دست آوردن موفقیت به آسانی ممکن نیست؛ در کنار اشتیاق به داشتن‌ آن و تلاش خستگی ناپذیر، یک راهنما میخواهد که با چراغ تجربه راه را برای جویندگان روشن کند، از مخاطرات جلوگیری کرده و یاری رسان باشد؛ مأموریت مجموعه “راهنمای مجارستان” یاری رساندن به کسانی ست که برای رسیدن به هدف خود کشور مجارستان را برگزیده اند.

چرا راهنمای مجارستان؟

  • ما با شما صادق خواهیم‌ بود‌. حتی اگر شرایط شما مناسب مهاجرت تحصیلی مجارستان نباشد، صادقانه با شما درمیان می‌گذاریم و از سرمایه مالی و‌ زمانی شما محافظت می‌کنیم.
    – دفتر مرکزی ما در شهر بوداپست واقع شده و مشاورین ما در شهر بوداپست افرادی هستند که یک روز مثل شما دانشجو‌‌ بوده و‌ مسیر پیش روی شما را حداقل یک بار طی کرده‌اند.
  • سال‌ها تجربه کار و زندگی در مجارستان، دایره روابط مؤثر و‌ گسترده‌ای را برای ما فراهم ساخته که به واسطه آن بسیاری از امور سخت و روندهای کاری طولانی برای شما به راحتی و سرعت انجام می‌شود.
  • فعالیت‌های موفق ما مورد اعتماد دانشگاه‌های نامبرده واقع شده است و به همین علت به عنوان نماینده رسمی آنها برگزیده شده‌ایم.

    تحصیل در مجارستان با راهنمای مجارستان

چرا تحصیل در مجارستان؟

  • قرار داشتن در اتحادیه اروپا و منطقه شینگن: این بدین معنی است، افرادی که در مجارستان تحصیل می‌کنند امکان سفر آزادانه به دیگر کشورهای حوزه شینگن از جمله هلند، فرانسه، آلمان و ایتالیا را دارند.‌
  • کالج ها و دانشگاه های بین المللی معتبر: مدارک تحصیلی از دانشگاه های مجارستان دارای اعتبار جهانی هستند و‌ فارغ التحصیلان قادر به استفاده و ارائه مدرکشان در تمامی کشور های اروپایی و ایالات متحده می‌باشند
  • امکان تحصیل در تمامی رشته‌ها به زبان انگلیسی: با اینکه کشور مجارستان مانند دیگر کشورهای اروپایی دارای زبان رسمی غیرانگلیسی است، اما دوره‌های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در تمامی شاخه ها به زبان انگلیسی ارائه می‌شود

مشاوره رایگان مهاجرت به مجارستان

شما عزیزان همواره می‌توانید جهت کسب اطلاعات تخصصی و‌ مشاوره‌ی رایگان با مؤسسه راهنمای مجارستان تماس حاصل بفرمائید و شرایط خود را برای امور مهاجرت و اقامت تحصیلی مجارستان بررسی بفرمائید.

مشاوره املاک در بوداپست

دلایل بسیاری وجود دارد که سبب تضمین سود آوری سرمایه گذاری و بازگشت بهره در بازار املاک مجارستان شده است که از مهم ترین آنها میتوان به زیرساخت های خوب و موقعیت جغرافیایی این کشور اشاره کرد. کشور مجارستان به عنوان پل ارتباطی شرق به غرب اروپا شناخته میشود که میتواند با کمتر از سه ساعت پرواز به هر کدام از کشورهای منطقه شینگن دسترسی داشته باشد.

مشاوره املاک در بوداپست