دانشگاه دامپزشکی Veterinary Medicine

معرفی دانشگاه، بررسی رشته‌ها و هزینه‌ها

دانشگاه دامپزشکی بوداپست، یکی از قدیمی ترین مراکز آموزش دامپزشکی در جهان و تنها دانشگاه دامپزشکی در مجارستان است  که در سال ۱۸۵۱ فعالیت خود را تحت عنوان دانشکده دامپزشکی در بوداپست آغاز کرد. این دانشگاه در پایتخت مجارستان واقع شده است و یک محیط ایده آل برای تحصیل در مجارستان و زندگی دانشجویان فراهم کرده است. دانشگاه دامپزشکی بوداپست یک دانشگاه دولتی است که سالانه پذیرای صد ها دانشجو بین المللی است. تحصیل در این دانشگاه به زبان انگلیسی می‌باشد و بعضی از رشته‌های آن به زبان مجارستانی نیز ارائه می‌شود.

university veterinary medicine-budapest
شروع ماه تحصیلیسپتامبر
Read More

چگونگی ورود به دانشگاه دامپزشکی بوداپست

متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی در دانشگاه دامپزشکی بوداپست را دارند، می بایست  دارای مدرک دیپلم 12 ساله باشند و سطح زبان نسبتا خوبی داشته باشند، هرچند ارائه مدرک زبان الزامی نیست. همچنین متقاضیان می بایست آزمون ورودی دانشگاه را با موفقیت بگذرانند. آزمون ورودی دانشگاه دامپزشکی بوداپست  شامل دروس زیست ، شیمی، و زبان است که بصورت کتبی و شفاهی گرفته می شود. این آزمون هر ساله از ماه اسفند تا خرداد هر دو هفته یکبار برگزار میشود و در صورت کسب 50 درصد از نمره آزمون، متقاضی پذیرفته میشود. 

همچنین متقاضیان جهت آمادگی برای آزمون ورودی و تقویت سطح زبان خود، می توانند در دوره های آمادگی که توسط دانشگاه برگزار میشود شرکت کنند و آمادگی لازم  جهت موفقیت در آزمون ورودی را کسب کنند. 

چرا دانشگاه دامپزشکی بوداپست

  1. بیش از 230 سال سابقه در آموزش دامپزشکی
  2. بیش از 30 سال تجربه با آموزش دانشجویان بین المللی.
  3. یک دانشگاه دامپزشکی کاملا  بین‌المللی – دانشجویانی از 50 کشور جهان (67% دانشجویان بین‌المللی، 33% دانشجویان مجارستانی).
  4. مدرک اروپایی – اعتبار EAEVE: مدرک دریافت شده در UVMB به طور خودکار توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا و در چندین کشور دیگر جهان پذیرفته می شود

مدارک لازم جهت پذیرش

هزینه های تحصیل در دانشگاه دامپزشکی بوداپست

قبل از آزمون ورودی:

بعد از پذیرش:

شهریه دوره آمادگی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.