تحصیل در دانشگاه دامپزشکی بوداپست مجارستان Veterinary Medicine

دانشگاه دامپزشکی بوداپست، یکی از قدیمی ترین مراکز آموزش دامپزشکی در جهان و تنها دانشگاه دامپزشکی در مجارستان است  که در سال ۱۸۵۱ فعالیت خود را تحت عنوان دانشکده دامپزشکی در بوداپست آغاز کرد. این دانشگاه در پایتخت مجارستان واقع شده است و یک محیط ایده آل برای تحصیل در مجارستان و زندگی دانشجویان فراهم کرده است. دانشگاه دامپزشکی بوداپست یک دانشگاه دولتی است که سالانه پذیرای صد‌ها دانشجو بین المللی است. تحصیل در این دانشگاه به زبان انگلیسی می‌باشد و بعضی از رشته‌های آن به زبان مجارستانی نیز ارائه می‌شود.

 

کشور: (مجارستان)
سال تاسیس: ۱۸۵۱
تعداد دانشجویان:  
رنک دانشگاه:  
Listed study programmes:  
وبسایت: https://univet.hu/en

فهرست محتوا

معرفی دانشگاه دامپزشکی مجارستان، بررسی رشته‌ها و هزینه‌ها

university veterinary medicine-budapest
شروع ماه تحصیلیسپتامبر
Read More

چگونگی ورود به دانشگاه دامپزشکی بوداپست

متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی در دانشگاه دامپزشکی بوداپست را دارند، می‌بایست  دارای مدرک دیپلم 12 ساله باشند و سطح زبان نسبتا خوبی داشته باشند، هرچند ارائه مدرک زبان الزامی نیست. همچنین متقاضیان می‌بایست آزمون ورودی دانشگاه را با موفقیت بگذرانند. آزمون ورودی دانشگاه دامپزشکی بوداپست  شامل دروس زیست، شیمی، و زبان است که بصورت کتبی و شفاهی گرفته می‌شود. این آزمون هر ساله از ماه اسفند تا خرداد هر دو هفته یکبار برگزار میشود و در صورت کسب 50 درصد از نمره آزمون، متقاضی پذیرفته می‌شود.  

همچنین متقاضیان جهت آمادگی برای آزمون ورودی و تقویت سطح زبان خود، می‌توانند در دوره‌های آمادگی که توسط دانشگاه برگزار میشود شرکت کنند و آمادگی لازم  جهت موفقیت در آزمون ورودی را کسب کنند.  

چرا دانشگاه دامپزشکی بوداپست

مدارک لازم جهت پذیرش

هزینه های تحصیل در دانشگاه دامپزشکی بوداپست

هزینه تحصیل در مجارستان و دانشگاه بوداپست به دو دسته قبل از آزمون ورودی و پس از پذیرش در دانشگاه دامپزشکی تقسیم می شود که به ترتیب زیر است:

قبل از آزمون ورودی:

بعد از پذیرش:

شهریه دوره آمادگی:

تصاویر دانشگاه دامپزشکی Veterinary Medicine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *