دوره‌های آمادگی مجارستان


دوره‌های آمادگی کشور مجارستان​ به صورت می باشد؟

برای آن دسته از دانش‌آموزانی که دوره تحصیلاتی متوسطه و دبیرستانی خود را به پایان رسانده‌اند، و در حال برنامه‌ریزی برای تحصیلات عالی و دانشگاهی خود در آمریکای شمالی و یا اروپایی هستند، دوره‌های آمادگی مجارستان توسط دانشگاه‌های این کشور طراحی شده است.

دوره‌های آمادگی براساس نظم و ساماندهی است و به فارغ‌التحصیلان کمک می‌کند تا با موفقیت تحصیل در مجارستان و رشته‌های پزشکی، فنی و مهندسی، اقتصاد و همچنین رشته‌های مربوط به هنر، ادامه دهند.

دوره‌های آمادگی دانشگاه IMAT – BMAT

 آزمون پذیرش پزشکی بین‌المللی(IMAT)، توسط آزمون پذیرش امتحانات ارزیابی کمبریج، برای پذیرش در دانشگاه‌های پزشکی ایتالیا، ارائه می‌شود.آزمون پذیرش بیومدیکال (BMAT)، این آزمون نیز توسط آزمون ارزیابی بیومدیکال کمبریج، ارائه می‌شود.

با موفقیت دانشجویان در دوره‌ی  BMA  و  IMAT، می‌توانند در بهترین دانشگاه‌های آمریکای شمالی و اروپایی و خارج از اروپا درخواست ادامه تحصیلی دهند. دانشگاه ابن‌سینا، یک مرکز معتبر برای دریافت گواهینامه‌ی IMAT  و BMAT است.

دوره‌‌های آمادگی زبان آلمانی (GFP)

دوره پایه‌ای کشور آلمان (GFP) در کالج بین‌المللی  اوسینا، برای آن دسته از دانش‌آموزانی طراحی شده است که مقطع دبیرستان خود را به پایان رسانده‌اند و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های آلمان، اتریش را دارند، مناسب است؛ زیرا زبان آموزشی آن، آلمانی است GFP، بر روی افزایش مهارت‌های زبان آلمانی دانش‌آموزان، تمرکز دارد. همه‌ی دانشجویان واجد شرایط، می‌توانند برای شرکت در این دوره درخواست دهند، اما دانش قبلی زبان آلمانی الزامی نیست.

دوره‌های آمادگی کسب‌و‌کار (BFP)

دوره بنیاد کسب‌و‌کار اوسینا (BFP)، برای آن دسته از دانش آموزان بین المللی طراحی شده است که دبیرستان را به پایان رسانده‌اند و مایل به ادامه تحصیل در اروپا در دانشگاه انگلیسی زبان هستند.  BFP یک پایه قوی در زبان انگلیسی عمومی و آکادمیک برای دانش آموزان فراهم می‌کند و همچنین مقداری درک از موضوعات اساسی مرتبط با تجارت را ارائه می‌دهد.

فارغ التحصیلان می‌توانند برای هر دانشگاه اروپایی یا آمریکای شمالی درخواست دهند.

دوره زبان انگلیسی (EFP – IELTS)

دوره بنیاد انگلیسی (EFP)” در کالج بین المللی اویسینا و دانشگاه ELTE دانشجویان را برای تحصیلی موفق در هر دانشگاه اروپایی یا آمریکای شمالی با توجه به مهارت‌های عمومی و آکادمیک انگلیسی، آماده می‌کند. تمامی واحدهای EFP  براساس CEFR: (چارچوب مراجع مشترک اروپایی برای زبان ها) طراحی شده‌اند و دانشجویان ما را در چهار مهارت (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن) برای امتحانات بین‌المللی مانند آیلتس آماده می‌کنند.

 

دوره‌های پیش پزشکی کالج

AMFP : یک دوره با ساختار مناسب است، که برای آن دسته از دانشجویان بین‌المللی مناسب است که به زبان انگلیسی مسلط هستند و قصد دارند تحصیلات پزشکی خود را در یکی از دانشگاه‌های اروپایی ادامه دهند که در کالج‌های مک دنیل و اویسینا برگزار می‌شود

AMFP : به عنوان یک دوره معتبر پیش‌دانشگاهی، دانشجویان بین المللی را برای ورود موفق به یک دوره پزشکی به زبان انگلیسی آماده می‌کند، و همچنین به لطف محتوای گسترده و متعادل آن، دانش آموزان را برای رسیدگی به چالش‌های دو سال اول دانشکده پزشکی، آموزش می‌دهد.