دوره‌های آمادگی مجارستان

برای آن دسته از دانش‌آموزانی که دوره تحصیلاتی متوسطه و دبیرستانی خود را به پایان رسانده‌اند، و در حال برنامه‌ریزی برای تحصیلات عالی و دانشگاهی خود در آمریکای شمالی و یا اروپایی هستند، دوره‌های آمادگی مجارستان توسط دانشگاه های این کشور طراحی شده است. برنامه‌های AIC براساس نظم و ساماندهی است و به فارغ‌التحصیلان کمک می‌کند تا با موفقیت تحصیل در مجارستان و رشته‌های پزشکی، فنی و مهندسی، اقتصاد و همچنین رشته‌های مربوط به هنر، ادامه دهند.

دوره‌های آمادگی دانشگاه IMAT - BMAT

 آزمون پذیرش پزشکی بین‌المللی(IMAT)، توسط آزمون پذیرش امتحانات ارزیابی کمبریج، برای پذیرش در دانشگاه‌های پزشکی ایتالیا، ارائه می‌شود.

آزمون پذیرش بیومدیکال (BMAT)، این آزمون نیز توسط آزمون ارزیابی بیومدیکال کمبریج، ارائه می‌شود.

 

با موفقیت دانشجویان در دوره‌ی  BMA  و  IMAT، می‌توانند در بهترین دانشگاه‌های آمریکای شمالی و اروپایی و خارج از اروپا درخواست ادامه تحصیلی دهند. دانشگاه ابن‌سینا، یک مرکز معتبر برای دریافت گواهینامه‌ی IMAT  و BMAT است.

 

دوره‌‌های آمادگی کشور آلمان (GFP)

دوره پایه‌ای کشور آلمان ( GFP) در اوسینا، برای آن دسته از دانش‌آموزانی طراحی شده است که مقطع دبیرستان خود را به پایان رسانده‌اند و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های آلمان، اتریش را دارند، مناسب است؛ زیرا زبان آموزشی آن، آلمانی است GFP، بر روی افزایش مهارت‌های زبان آلمانی دانش‌آموزان، تمرکز دارد. همه‌ی دانشجویان واجد شرایط، می‌توانند برای شرکت در این دوره درخواست دهند، اما دانش قبلی زبان آلمانی الزامی نیست.

 

دوره‌های آمادگی کسب‌و‌کار (BFP)

دوره بنیاد کسب‌و‌کار اوسینا (BFP)، برای آن دسته از دانش آموزان بین المللی طراحی شده است که دبیرستان را به پایان رسانده اند و مایل به ادامه تحصیل در اروپا در دانشگاه انگلیسی زبان هستند.  BFP یک پایه قوی در زبان انگلیسی عمومی و آکادمیک برای دانش آموزان فراهم می کند و همچنین مقداری درک از موضوعات اساسی مرتبط با تجارت را ارائه می دهد. فارغ التحصیلان می‌توانند برای هر دانشگاه اروپایی یا آمریکای شمالی درخواست دهند.

 

دوره آمادگی انگلیسی (EFP - IELTS)

دوره بنیاد انگلیسی (EFP)” در کالج بین المللی اوسینا، دانشجویان را برای تحصیلی موفق در هر دانشگاه اروپایی یا آمریکای شمالی با توجه به مهارت های عمومی و آکادمیک انگلیسی، آماده می‌کند. تمامی واحدهای EFP  براساس CEFR : (چارچوب مراجع مشترک اروپایی برای زبان ها) طراحی شده اند و دانشجویان ما را در چهار مهارت (خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن) برای امتحانات بین‌المللی مانند آیلتس آماده می کنند.

 

دوره بنیاد پزشکی اوسینا

AMFP  : یک دوره با ساختار مناسب است، که برای آن دسته از دانشجویان بین‌المللی مناسب است که به زبان انگلیسی مسلط هستند و قصد دارند تحصیلات پزشکی خود را در یکی از دانشگاه های اروپایی ادامه دهند.

 

AMFP  : به عنوان یک دوره معتبر پیش‌دانشگاهی، دانشجویان بین المللی را برای ورود موفق به یک دوره پزشکی به زبان انگلیسی آماده می کند، و همچنین به لطف محتوای گسترده و متعادل آن، دانش آموزان را برای رسیدگی به چالش های دو سال اول دانشکده پزشکی، آموزش می‌دهد.

 
تحصیل در مجارستان

مشاوره رایگان!

زمان مشاوره خود را رزرو کنید
رزرو وقت مشاوره
 

شبکه های اجتماعی