پروژه Centropolitan

پروژه سنتروپلیتن یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

 

 

Centropolitan logo

اتصالات حمل و نقل عالی ، طیف گسترده ای از خدمات در دسترس آسان !

ساکنان می توانند از لینکهای برجسته حمل و نقل استفاده کنند: مترو 2 مانند 200 متری ، خط مترو 4 250 متری ، و تراموا 4/6 و بسیاری دیگر از مسیرهای تراموا و اتوبوس به راحتی قابل دسترسی هستند. فقط چند دقیقه با مرکز خرید Europeum و رستوران ها و کافه های مختلف ، سینما ، تئاتر ، موزه ، مرکز ورزشی ، مدرسه ، داروخانه ، اداره پست و بانک ها فاصله دارید.

سرمایه گذاری ارزشمند و مطمئن ، نرخ بازگشت سرمایه بالا !

آپارتمانهای Centropolitan سرمایه گذاری مطمئنی هستند که ارزش ماندگار را دارند. این آپارتمان ها به دلیل موقعیت عالی خود – بین سالن های جدید ترمیم شده Rákóczi و Blaha Lujza – و فضای برجسته خدمات ، درآمد اجاره ای بسیار خوبی برای اجاره های کوتاه مدت و بلند مدت فراهم می کنند و بازده بالایی از سرمایه را به صاحبان خود ارائه می دهند.

یک خیابان فرعی آرام در مرکز شهر شلوغ !

اگرچه در خیابان های فرعی آرام واقع شده اند ، اما آپارتمانهای Centropolitan از بسیاری از مکانهای دیدنی پایتخت مجارستان و همچنین رستوران ها ، کافه ها و مشهورترین مکانهای تفریحی بوداپست فاصله دارند.

خانه هایی با بالکن یا دسترسی به باغ

این آپارتمان های مدرن ، با کیفیت و نوساز از هر آپارتمان طبقه همکف به باغ دسترسی دارند ، در حالی که آپارتمان های طبقه فوقانی همه بالکن های خاص خود را دارند. باغ داخلی مشترک شامل یک تراس مشترک برای استراحت و لذت بردن است.

دفتر فروش؛ شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+

فرم درخواست قیمت ها

عناوین بررسی شده

مشاوره تخصصی رایگان !

شبکه های اجتماعی