پروژه Corvin Grand

پروژه کروین گراند یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

 

خانه های شیک و مجلل و اختصاصی !

Grand Corvin در منطقه ای محصور در خیابان Bókay ، Tömö Street و Leon Leon da Da Vinci واقع شده است. این ساختمان برای طراحی منحصر به فرد نما و استفاده از مواد قابل توجه است. توسعه 558 آپارتمان (1. فاز: 194 ، 2. فاز: 364 آپارتمان) دارای یک باغ داخلی منظره منحصر به فرد برای ساکنان است. آپارتمانهای همکف به باغ دسترسی دارند ، در حالی که طبقه های آخر شامل پنت هاوس اختصاصی است.

در قلب بوداپست ، نزدیک به همه چیز و هر کجا !

این منطقه در منطقه تازه تفرجگاه Corvin در قلب بوداپست ، در تقاطع بلوار بزرگ و جاده Üllői واقع شده است. علاوه بر توقف در مسیر 4/6 تراموا و مترو 3 ، منطقه محلی با دقت برنامه ریزی شده خدمات گسترده ای را برای ساکنان فراهم می کند ، از جمله فروشگاه ها ، رستوران ها ، سالن بدن سازی ، استخر شنا ، تئاتر و سینما.

در امتداد Corvin Promenade برنده جایزه بین المللی !

Corvin Promenade ، واقع در قلب بوداپست ، بزرگترین پروژه بازآفرینی شهری در مرکز شهر در اروپای مرکزی است. این بزرگترین تغییر واحد در مرکز شهر بوداپست از زمان احداث بلوار Andrássy (از 1871 تا 1876) است.

آپارتمان های مجهز به لوازم خانگی هوشمند !

برای راحتی ساکنان آن ، آپارتمان های Grand Corvin دارای ویژگی های خانه هوشمند است که می تواند از طریق Wi-Fi هدایت شود. با استفاده از این دستگاه های هوشمند می توان از راه دور سوکت های دوشاخه ، چراغ ها و کرکره ها را مدیریت کرد ، بنابراین می توانید از طریق تلفن هوشمند خود دمای آپارتمان را نیز تنظیم کنید. ساکنان می توانند طیف گسترده ای از گزینه ها را با توجه به نیازهای شخصی خود انتخاب کنند.

یکی از مکانهای پرطرفدار در بازار املاک در مرکز شهر بوداپست

سرمایه گذاری در یک ملک بزرگ هم ارزش ماندگار و هم بازگشت عالی سرمایه را تضمین می کند. در ده سال گذشته ، قیمت هر متر مربع برای املاک در تفرجگاه Corvin دو برابر شده است ، درآمد اجاره به طور قابل توجهی بالاتر از سایر املاک در منطقه محلی است. با داشتن Corvin Plaza درست در همسایگی ، اتصالات حمل و نقل عالی و ساختمانهای اداری و دانشگاههای مجاور ، اجاره این آپارتمانها در هر زمان آسان است.

دفتر فروش؛ شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+

فرم درخواست قیمت ها

عناوین بررسی شده

مشاوره تخصصی رایگان !

شبکه های اجتماعی