پروژه Grand'or

پروژه Grand’or یک سرمایه گذاری انحصاری در سوهو بوداپست و یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

 

 

logo Grand'or

واقع در محله پر جنب و جوش بوداپست، بوهمین !

زندگی پر جنب و جوش این منطقه مهمانی معروف بوداپست آن را به مقصدی جذاب برای جوانان ، دانشجویان و گردشگران تبدیل کرده است. جو ارائه شده توسط رستوران های مرکز شهر و بارین های خراب ، محدوده خدمات با کیفیت بالا در مجاورت و مجاورت آن با بسیاری از مشهورترین مکانهای دیدنی بوداپست همه به محبوبیت منطقه کمک می کنند. Grand’or منطقه 7 جدید ساخته شده در خیابانی درست در وسط منطقه مهمانی یافت می شود و تمام مزایای زندگی در مرکز شهر را ارائه می دهد.

تمام مزایای زندگی در مرکز شهر !

محله اطراف Grand d’Or هر کجا که لازم است به آن طرف بوداپست بروید ، بهترین لینک های حمل و نقل عمومی را که می خواهید آرایش کنید. همچنین تراموا های 4/6 ، No.47 و No.49 ، مترو 2 ، مترو 3 و اتوبوس واگن برقی شماره 74 ، همچنین با چند دقیقه پیاده روی تعداد زیادی مسیر اتوبوس و اتوبوس شبانه وجود دارد. نیازی به ذکر محبوب ترین مغازه ها ، رستوران ها ، خدمات ، مراکز خرید و امکانات فرهنگی و تفریحی نیست.

کانسپت انحصاری ، طراحی شیک !

موقعیت مکانی عالی ساختمان همراه با طراحی منحصر به فرد و راه حل های معماری ، آن را فرصتی برجسته برای هر کسی که می خواهد یک آپارتمان را اجاره کند می کند و بازدهی عالی دارد. این ساختمان شش طبقه دارای 107 خانه کاربردی از ابعاد و تنظیمات است.

فرصت بی نظیر سرمایه گذاری

املاک یک سرمایه گذاری مطمئن است. املاک با مکانهای عالی نه تنها ارزش آنها را در طولانی مدت حفظ می کنند ، بلکه می توانند بازدهی عالی برای صاحبانشان داشته باشند. خانه های Grand’Or یک سرمایه گذاری طولانی مدت و مطمئن با نرخ بازده بالا ، مناسب برای اجاره کوتاه مدت و بلند مدت ارائه می دهند.

دفتر فروش؛ شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+

فرم درخواست قیمت ها

عناوین بررسی شده

مشاوره تخصصی رایگان !

شبکه های اجتماعی