پروژه Marina Life

پروژه مارینا لایف یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

 

 

طراحی شده در کنار رودخانه !

Marina Life در خیابان Csavargyár در منطقه ای معتبر و دارای رشد سریع در منطقه 13 واقع شده است ، فقط چند دقیقه پیاده تا ساحل رود دانوب فاصله دارد. ساکنان می توانند از فرصتهای فراغت فراوانی در منطقه محلی مانند دویدن در کنار آب ، کایاک سواری در دانوب یا قدم زدن دلچسب رودخانه در غروب آفتاب استفاده کنند. تفرجگاه کنار رودخانه مارینا ، همراه با زمین بازی برای کودکان ، با فاصله بسیار کمی فاصله دارد و مناظر خیره کننده ای از تپه های بودا را ارائه می دهد. اگر از پیاده روی طولانی تر لذت می برید ، چیزهای زیادی برای کشف در جزیره Nép وجود دارد ، از جمله مسیرهای کنار رودخانه ، KSI Kayak و Canoe Club و انتخاب گزینه های غذای تابستانی در فضای باز.

اتصالات حمل و نقل عالی !

Marina Life دارای اتصالات حمل و نقل عالی است ، بنابراین می توانید با ماشین ، اتوبوس ، مترو ، قایق یا دوچرخه به مکانی که می خواهید بروید. جاده Váci فقط 250 متر فاصله دارد و دسترسی راحتی به مرکز شهر و بزرگراه M0 دارد. ایستگاه 3 مترو Gyöngyös Street ، 150 و 15 مسیر اتوبوس و 950 و 950A اتوبوس شبانه همه کمتر از 500 متر فاصله دارند. یک خط دوچرخه درست در خارج از ساختمان وجود دارد ، در حالی که ایستگاه خیابان Meder برای مسیر قایق عمومی D11 فقط 500 متر از خانه فاصله دارد!

نزدیک به مرکز خرید !

با یک پیاده روی کوتاه از Marina Life Duna Plaza است ، جایی که می توانید خرید خود را انجام دهید و همچنین از خدمات مختلفی بهره مند شوید: دفتر پست ، سینما ، مدرسه رقص ، رستوران ها ، داروخانه ، پمپ بنزین ، آرایشگاه ، سوپرمارکت و فروشگاه های لباس ، فقط چند دقیقه پیاده تا ساختمان فاصله دارند.

آپارتمانهایی با تراسهای خورشیدی و یک باغ داخلی بزرگ !

آپارتمان های پر نور Marina Life محیطی دلپذیر و دنج را ارائه می دهند ، در حالی که تراس های وسیع راهی عالی برای استراحت و خاموش کردن خرد کردن روزانه است. برای خانه هایی که رو به باغ هستند ، ساکنان می توانند از چشم انداز سرسبز و زیبا از محوطه داخلی وسیع و مشترک باغ لذت ببرند.

فرصت فوق العاده برای سرمایه گذاری

ملک یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور است. آپارتمان های مدرن و با کیفیت Marina Life سرمایه گذاری بسیار خوبی هستند و ارزش ماندگاری بالایی دارند. موقعیت مکانی عالی همچنین یافتن مستاجر را آسان می کند و اطمینان از بازگشت سرمایه بالای صاحبان املاک می دهد.

دفتر فروش؛
شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+