پروژه Marina Portside

پروژه مارینا پورتساید یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

 

 

Marina Portside logo

خانه ای در کنار رودخانه !

زیبایی طبیعی دانوب و تپه های بودا کمک می کند تا بوداپست به مکانی بی نظیر و واقعاً خاص تبدیل شود. متأسفانه ، مناطق مسکونی کمی در شهر وجود دارد که بتوانید از این هدایا لذت ببرید بدون اینکه خداحافظی از شلوغی مرکز شهر را نیز داشته باشید. Marina Portside یک توسعه منحصر به فرد و با کلاس است: بسیاری از آپارتمان ها منظره ای از خلیج pjpest و تپه های بودا را ارائه می دهند ، در حالی که اسکله ها و تفرجگاه محوطه رودخانه در فاصله کمی از خاکی مارینا قرار دارند. این هتل با یک منطقه بازی و رستوران ، مکانی عالی برای استراحت در تمام سنین در پایان یک روز طولانی است.

امکانات ورزشی و تفریحی

ساحل رود دانوب فرصت های بی شماری را برای فرار از همه این موارد فراهم می کند. تفرجگاه کنار رودخانه مارینا مکان مناسبی برای پیاده روی یا دویدن است ، در حالی که برای ساکنین که شکل دیگری از ورزش را ترجیح می دهند ، سالن بدن سازی در مرکز خرید Duna Plaza درست در کنار جاده قرار دارد. برای دوستداران فضای باز ، در Népliget چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ، از جمله یک مسیر لذت بخش در امتداد رودخانه ، KSI Kayak و Canoe Club و انتخاب گزینه های غذای تابستانی در فضای باز. پل راه آهن Újpest نیز نزدیک است ، بنابراین شما می توانید پیاده روی خود را تا منطقه محبوب رودخانه Romai ادامه دهید.

پیوندهای حمل و نقل عالی

Marina Portside دارای اتصالات حمل و نقل عالی است ، بنابراین می توانید با ماشین ، اتوبوس ، مترو ، قایق یا دوچرخه به مکانی که می خواهید بروید. جاده Váci فقط 300 متر فاصله دارد و دسترسی راحتی به مرکز شهر و بزرگراه M0 دارد. ایستگاه خیابان Gyöngyös برای خط M3 Metro ، 150 و 15 مسیر اتوبوس و 950 و 950A مسیرهای اتوبوس شب کمتر از 500 متر فاصله دارد. دوست دارید با دوچرخه به مرکز شهر بروید؟ یک خط دوچرخه درست در خارج از ساختمان وجود دارد. آیا می خواهید از نمای پانوراما بوداپست از آب لذت ببرید؟ هاپ در قایق D11 در خیابان Meder فقط 500 متر از خانه متوقف شوید!

مرکز خرید نزدیک

با یک پیاده روی کوتاه از Marina Portside Duna Plaza است ، جایی که می توانید خرید خود را انجام دهید و همچنین از خدمات گسترده ای بهره مند می شوید: دفتر پست ، سینما ، مدرسه رقص ، رستوران ها ، داروخانه ، پمپ بنزین ، آرایشگاه ، سوپرمارکت و فروشگاه های لباس فقط چند دقیقه با ساختمان فاصله دارند.

فرصت برجسته سرمایه گذاری

ملک یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور است. آپارتمانهای مدرن و با کیفیت Marina Portside سرمایه گذاری عالی و طولانی مدت دارند ، اجاره آنها آسان است و برای صاحبانشان ROI عالی ارائه می دهند.

دفتر فروش؛ شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+

فرم درخواست قیمت ها

عناوین بررسی شده

مشاوره تخصصی رایگان !

شبکه های اجتماعی