پروژه Sasad Resort

پروژه Sasad Resort یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

 

Sasad Resort Hill: واگذاری آپارتمان ها در حال انجام است
Sasad Resort Sun: واگذاری آپارتمان ها در حال انجام است
پیش بینی تحویل فنی Sasad Resort Hilltop: 2021. Q1

Sasad Resort logo

وضعیت کنونی

این ملک مجوز تصرف خود را در 18 دسامبر سال 2020 دریافت کرده است. کار نهایی محوطه سازی خارجی در حال حاضر در حال انجام است تا اطمینان حاصل شود که گیاهان با موفقیت در بهار شکوفا می شوند. لمس های نهایی در داخل آپارتمان ها انجام می شود ، در حال تمیز کردن و آماده سازی برای واگذاری خواص فردی است. تحویل فنی و امضای قراردادهای نهایی آغاز شده است. بسته به این موارد ، انتقال املاک به صاحبان آنها به زودی آغاز می شود.

Sasad Resort Hilltop

Sasad Resort Hilltop ، آخرین مرحله توسعه Sasad Resort ، در مرتفع ترین منطقه از طرح توسعه واقع شده است و از تپه های Buda دارای نمای پانوراما است. طراحی ما دارای 4 ساختمان با 112 آپارتمان است.

80٪ محیط طبیعی

خانه های مدرن و تازه ساخت Sasad Resort تنها چند دقیقه پیاده تا منطقه حفاظت شده Rupphegy در محل ملاقات مناطق Spanyolrét و Madárhegy در Újbuda واقع شده اند. این مکان دیدنی از یک طرح بزرگ برخوردار است و مناظر پانورامایی از تپه های بودا را ارائه می دهد. در اینجا شما می توانید هوای پاک ، باغ های منظره و هماهنگی واقعی حومه شهر را در منطقه 11 محبوب Buda.v پیدا کنید.

پارک تفریحی 8000 متر مربعی کاملا اختصاصی شما !

پارک تفریحی 8000 متر مربعی Sasad Resort راهی منحصر به فرد برای استراحت و آرامش برای هر یک از اعضای خانواده ارائه می دهد. این پارک که مخصوص ساکنان آن است ، منطقه ای را برای بازی های توپی (بسکتبال و فوتبال) ، پیست دویدن ، سالن بدن سازی در فضای باز ، میزهای تنیس روی میز ، زمین های بازی برای کودکان کوچکتر و بزرگتر ، باغی آرام ، پیاده روی سگ و بسیاری از ویژگی های دیگر فراهم می کند.

داستان موفقیت ادامه دارد...

برای مرحله آینده ساخت و ساز ، کوردیا طرح وسیع ساختمان ها را حفظ کرده است ، خدمات گسترده ای را به خانواده ها ارائه می دهد و در حال ساخت خانه های جدید مطابق با آخرین روند طراحی است. Resad Resort به دلیل موقعیت منحصر به فرد و مفهوم طراحی خود ، به یکی از محبوب ترین پارک های مسکونی در بودا تبدیل شده است.

10 دقیقه سواری با اتوبوس از مترو 4

ساساد ریزورت فقط ده دقیقه با اتوبوس مستقیم از پایانه ایستگاه راه آهن Metro 4 Kelenföld ، یکی از شلوغ ترین مراکز حمل و نقل بودا فاصله دارد. از اینجا با قطار یا مربی می توانید به راحتی نه تنها به مرکز شهر بوداپست بلکه به مجارستان غربی و وین نیز برسید. فقط پنج دقیقه با ماشین فاصله دارید و می توانید طیف گسترده ای از فروشگاه ها را در خارج از بزرگراه های M1 و M7 پیدا کنید ، از جمله Tesco ، Auchan ، Media Markt ، IKEA ، Decathlon و Praktiker.

دفتر فروش؛ شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+

فرم درخواست قیمت ها

عناوین بررسی شده

مشاوره رایگان !

با ما تماس بگیرید !

شبکه های اجتماعی