پروژه Sasad Resort

پروژه Sasad Resort یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

 

Sasad Resort logo

Sasad Resort Hilltop

Sasad Resort Hilltop ، آخرین مرحله توسعه Sasad Resort ، در مرتفع ترین منطقه از طرح توسعه واقع شده است و از تپه های Buda دارای نمای پانوراما است. طراحی ما دارای 4 ساختمان با 112 آپارتمان است.

80٪ محیط طبیعی

خانه های مدرن و تازه ساخت Sasad Resort تنها چند دقیقه پیاده تا منطقه حفاظت شده Rupphegy در محل ملاقات مناطق Spanyolrét و Madárhegy در Újbuda واقع شده اند. این مکان دیدنی از یک طرح بزرگ برخوردار است و مناظر پانورامایی از تپه های بودا را ارائه می دهد. در اینجا شما می توانید هوای پاک ، باغ های منظره و هماهنگی واقعی حومه شهر را در منطقه 11 محبوب Buda.v پیدا کنید.

پارک تفریحی 8000 متر مربعی کاملا اختصاصی شما !

پارک تفریحی 8000 متر مربعی Sasad Resort راهی منحصر به فرد برای استراحت و آرامش برای هر یک از اعضای خانواده ارائه می دهد. این پارک که مخصوص ساکنان آن است ، منطقه ای را برای بازی های توپی (بسکتبال و فوتبال) ، پیست دویدن ، سالن بدن سازی در فضای باز ، میزهای تنیس روی میز ، زمین های بازی برای کودکان کوچکتر و بزرگتر ، باغی آرام ، پیاده روی سگ و بسیاری از ویژگی های دیگر فراهم می کند.

داستان موفقیت ادامه دارد...

برای مرحله آینده ساخت و ساز ، کوردیا طرح وسیع ساختمان ها را حفظ کرده است ، خدمات گسترده ای را به خانواده ها ارائه می دهد و در حال ساخت خانه های جدید مطابق با آخرین روند طراحی است. Resad Resort به دلیل موقعیت منحصر به فرد و مفهوم طراحی خود ، به یکی از محبوب ترین پارک های مسکونی در بودا تبدیل شده است.

10 دقیقه سواری با اتوبوس از مترو 4

ساساد ریزورت فقط ده دقیقه با اتوبوس مستقیم از پایانه ایستگاه راه آهن Metro 4 Kelenföld ، یکی از شلوغ ترین مراکز حمل و نقل بودا فاصله دارد. از اینجا با قطار یا مربی می توانید به راحتی نه تنها به مرکز شهر بوداپست بلکه به مجارستان غربی و وین نیز برسید. فقط پنج دقیقه با ماشین فاصله دارید و می توانید طیف گسترده ای از فروشگاه ها را در خارج از بزرگراه های M1 و M7 پیدا کنید ، از جمله Tesco ، Auchan ، Media Markt ، IKEA ، Decathlon و Praktiker.

دفتر فروش؛ شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+

فرم درخواست قیمت ها

عناوین بررسی شده

مشاوره تخصصی رایگان !

شبکه های اجتماعی