دوره آمادگی زبان انگلیسی در مجارستان

دوره‌های آمادگی زبان انگلیسی در مجارستان

دوره زبان انگلیسی مناسب متقاصیان تحصیل در مجارستان است و نیازمند افزایش سطح دانش زبان انگلیسی خود قبل از ورود به دانشگاه یا اشتغال در اروپا دارند.

در ادامه به معرفی کامل رشته دوره آموزش زبان انگلیسی می‌پردازیم.

دوره پیش‌نیاز زبان انگلیسی در دانشگاه ELTE و کالج بین المللی اویسینا

دوره آموزش زبان انگلیسی بر مبنای استانداردهای اروپایی طبق سیستم CEFR تعیین شده است. دوره برای داوطلبانی می باشد که نیازمند افزایش سطح دانش زبان انگلیسی خود قبل از ورود به دانشگاه یا اشتغال در اروپا دارند.

این دوره به صورت حضوری و مجازی ارائه می شود و هر سال دوبار برای ماه های سپتامبر و ژانویه دانشجو می پذیرد. دانشجویان در سطح های متفاوت زبان انگلیسی می توانند وارد این دوره شوند. هر دانشجو قبل از ورود به دوره در یک آزمون کتبی و شفاهی به منظور تعیین سطح شرکت می کند. پس از آغاز کلاس ها در هر ترم، دانشجویانی که هنوز منتظر صدور ویزای شینگن خود هستند، به صورت مجازی از کلاسها استفاده خواهند کرد و پس از ورود به بوداپست ادامه تحصیل را به صورت حضوری طی می‌کنند و کماکان امکان استفاده از کلاس های آنلاین را نیز خواهند داشت.

همین حالا درخواست اپلای بدهید

تحصیل در رشته زبان انگلیسی در دانشگاه ELTE مجارستان

دانشگاه ELTE مجارستان با هشت دانشکده قدیمی ترین دانشگاه مجارستان است.زبان لاتین تا سال 1844 تدریس می شد، تا زمانی که مجارستانی به عنوان زبان رسمی معرفی شد.تا سال 1921 نام این دانشگاه، دانشگاه بوداپست (Budapesti Tudomaniegytem) بود.گروه علوم زیستی در سال 1949 فعالیت خود را آغاز کرد.این دانشگاه در سال 1950 به افتخار فیزیکدان برجسته مجارستانی لوراند ایتوویوس نام خود را اتوش لوراند نهاد.

این دانشگاه همه ساله از سراسر دنیا در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد.

مدارک لازم برای پذیرش از دانشگاه ELTE مجارستان

  • ترجمه آخرین مدرک تحصیلی
  • ریز نمرات دو سال آخر
  • رزومه انگیزه نامه
  • توصیه نامه
  • اسکن پاسپورت
  • یک قطعه عکس سایز پاسپورت
  • گواهی سلامت
  • مدرک زبان (برای برخی از رشتها الزامیست و بقیه رشتها سطح زبان متقاضی بر اساس مصاحبه سنجیده می شود)

شهریه تحصیلی در دانشگاه ELTE مجارستان

شهریه دوره زبان انگلیسی در دانشگاه ELTE ترمی 2400 یورو می‌باشد.

علاقه‌مندان تحصیل در رشته زبان انگلیسی، می‌توانند از دانشگاه ELTE پذیرش بگیرند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانشگاه ELTE

 

تحصیل در رشته زبان انگلیسی در کالج بین المللی اویسینا مجارستان

کالج بین‌المللی اویسینا مجارستان فعالیت رسمی خود را از سال ۱۹۹۵ تحت همین عنوان آغاز کرد و به یک مرکز جهت تحصیل در مجارستان تبدیل شده که امروزه مسئولیت فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه علمی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و هنری در اروپا و ایران را بر عهده دارد.

کالج بین‌المللی اویسینا در نتیجه‌ی سه دهه فعالیت آموزشی بین‌المللی بنیان‌گذار آن در ایران و سایر کشورهای جهان به وجود آمده است و در پی بازنگری و توسعه فعالیت‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خود می‌باشد.

شهریه تحصیلی در کالج بین المللی اویسینا

شهریه دوره زبان انگلیسی در کالج بین المللی اویسینا ترمی 2950 یورو می‌باشد.

علاقه‌مندان تحصیل در رشته آمادگی زبان انگلیسی ، می‌توانند از کالج اویسینا پذیرش بگیرند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر لینک زیر کلیک نمایید.

کالج اویسینا