دوره آمادگی زبان آلمانی در مجارستان

دوره آمادگی زبان آلمانی در مجارستان

دوره زبان آلمانی بر مبنای استانداردهای اروپایی طبق سیستم CEFR تعیین شده است. دوره برای داوطلبانی می باشد که نیازمند افزایش سطح دانش زبان آلمانی خود قبل از ورود به دانشگاه‌های آلمان یا اشتغال در آلمان دارند.

در ادامه به معرفی کامل رشته دوره زبان آلمانی می‌پردازیم.

دوره پیش‌نیاز زبان آلمانی

دوره پیش‌نیاز زبان آلمانی بر مبنای استانداردهای اروپایی طبق سیستم CEFR تعیین شده است. دوره برای داوطلبانی می باشد که نیازمند افزایش سطح دانش زبان آلمانی خود قبل از ورود به دانشگاههای آلمان یا اشتغال در آلمان دارند.

این دوره به صورت حضوری و مجازی ارائه می شود و هر سال دوبار برای ماه های سپتامبر و ژانویه دانشجو می پذیرد. دانشجویان در سطح های متفاوت زبان آلمانی می توانند وارد این دوره شوند. هر دانشجو قبل از ورود به دوره در یک آزمون کتبی و شفاهی به منظور تعیین سطح شرکت می کند.

پس از آغاز کلاس ها در هر ترم، دانشجویانی که هنوز منتظر صدور ویزای شینگن خود هستند، به صورت مجازی از کلاسها استفاده خواهند کرد و پس از ورود به بوداپست ادامه تحصیل را به صورت حضوری طی می‌کنند و کماکان امکان استفاده از کلاس های آنلاین را نیز خواهند داشت.همچنین متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی می توانند با مطالعه راهنمای اخذ ویزای تحصیلی مجارستان اطلاعات لازم را کسب کنند.

شهریه تحصیلی

شهریه یک سال تحصیلی مقطع GFP معادل 6400 یورو می باشد.

همین حالا درخواست اپلای بدهید

کالج اویسینا

علاقه‌مندان تحصیل در رشته آموزش آلمانی، می‌توانند از کالج اویسینا پذیرش بگیرند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر لینک زیر کلیک نمایید.

کالج اویسینا