پروژه Thermal Zugló 4

پروژه ترمال زوگلو 4 یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

محبوب ترین منطقه حومه Pest

این منطقه در منطقه ای آرام از Zugló ، پرطرفدارترین مکان حومه آفت واقع شده است و علاوه بر مزایای شهر بزرگ ، مزایای استفاده از کمربند سبز را نیز به همراه دارد. خانه های مدرن نوساز در یک محیط آرام و دلپذیر حومه ای ، واقع در فاصله کمی از مرکز شهر!

خانه هایی در تفرجگاه Patakpart

در کنار تفرجگاه زیبای Rákos-patak ، منظره زیبا و پر درخت قرار گرفته است. این منطقه خط چرخه و مسیر دویدن خاص خود را دارد و فرصت های تفریحی را برای افراد فعال فراهم می کند. محیط دوستانه و پربرگ و خانوادگی به منطقه احساس هماهنگی و حومه شهر می دهد.

زیرساخت عالی ، نزدیک به مرکز شهر

حتی در این محیط پربرگ و حومه شهری ، نیازی به خداحافظی برای راحتی زندگی در شهر نیست: پارک مسکونی درست در کنار یک فروشگاه مواد غذایی ، نانوایی و داروخانه واقع شده است و فقط در فاصله کمی از بازار میدان بوسنیاک واقع شده است که غرفه های مختلفی را ارائه می دهد ، در حالی که طیف وسیعی از فروشگاه ها ، بانک ها ، یک دفتر پست و دفاتر دیگر در اطراف آن وجود دارد.

طیف کاملی از امکانات ورزشی و تفریحی در همسایگی !

در کنار این خانه های مدرن و با کیفیت مرغوب ، از جمله یک مرکز ورزشی ، پیست دویدن ، زمین بسکتبال ، زمین فوتبال و یک سالن ورزشی بزرگسالان در فضای باز می توان امکانات ورزشی و تفریحی مختلفی پیدا کرد. حمام های پاسکال ، که در سال 2016 بازسازی و گسترش یافته اند ، با یک استخر آب گرم ، یک منطقه حمام تابستانی ، یک استخر شنا که در تمام طول سال باز است و مجموعه ای از امکانات سلامتی دیگر بسیار دور از دسترس نیستند.

دفتر فروش؛
شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+