پروژه Universo

پروژه یونیورسو یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

 


https://youtu.be/1Fg0MpZy0iQ

ساختمانهای دانشگاه Semmelweis در نزدیکی

حتی نام Universo به مجاورت دانشگاه Semmelweis اشاره دارد. مجتمع مسکونی فقط 200 متر با مجتمع ساختمانی جدید و مدرن دانشگاه که مرکز علوم پزشکی پایه در آن قرار دارد فاصله دارد ، در حالی که در میدان فرنس می توانید یک مرکز زبانشناسی برای آموزش زبان دانشجویان و آموزش زبان حرفه ای حرفه پزشکی مجارستان پیدا کنید. زندگی علمی و دانشگاهی فعال این قسمت از شهر ، این منطقه را به گزینه ای مناسب برای دانشجویان ، محققان و معلمانی تبدیل کرده است که می خواهند اطمینان حاصل کنند که همیشه در مرکز عمل هستند.

فرصت عالی سرمایه گذاری !

محله جدید شهری یک فرصت عالی زندگی برای خانواده ها ، افرادی که در دفاتر مجاور کار می کنند و دانشجویانی که در دانشگاه های محلی تحصیل می کنند است. با وجود بسیاری از دانشگاه های نزدیک ، یافتن مستاجر برای آپارتمان ها نیز آسان است ، اگر شما به دنبال خرید ملکی به عنوان سرمایه گذاری با هدف اجازه دادن به آن هستید ، Universo را به یک گزینه مناسب تبدیل می کنید.

احیا و به سرعت در حال توسعه بخشی از شهر است !

Universo در منطقه ای همسایه خیابان Balázs Béla ، خیابان Lenhossék ، خیابان Marton و Vendel در محله هزاره ای که به سرعت در حال توسعه است واقع شده است. درست مثل محله بین المللی برنده جایزه Corvin ، این منطقه به ساکنان جدید یک فضای زندگی مدرن کاملاً متحول و مدرن و خدمات بی شماری جدید ارائه می دهد. ترکیب همسایگی از ساختمانهای سنتی ، نمادین و توسعه ملک جدید ، فضایی کاملاً خاص ایجاد کرده و یک نقطه رنگی بی نظیر در سمت آفت در پایتخت مجارستان ایجاد می کند.

مرکز تفریحی ، خرید و امکانات اوقات فراغت در این نزدیکی پیدا می شود !

شما می توانید طیف گسترده ای از گزینه های تفریحی و تفریحی – از جمله تئاتر ملی ، موپا بوداپست ، موزه لودویگ و باغ گیاه شناسی ELTE – را پیدا کنید که فقط با یک پیاده روی کوتاه از Universo فاصله دارد. همچنین خرید برای ساکنان Universo مشکلی ندارد ، با Lurdy Ház ، Corvin Plaza و تفرجگاه Corvin در کمتر از 15 دقیقه پیاده روی ، جایی که می توانید تعداد زیادی کافه و رستوران را نیز پیدا کنید ، فاصله دارید. خدمات زیادی برای ساکنان Universo واقع در کنار ساختمان وجود دارد: شما می توانید یک دفتر پست ، رستوران ، کافه ، یک سالن زیبایی ، یک پمپ بنزین ، یک سالن بدن سازی ، سالن زیبایی و یک نانوایی در نزدیکی آن پیدا کنید.

آپارتمانهای مدرن فقط یک سنگ با ساحل رود دانوب فاصله دارند !

آپارتمانهای کاملاً مجهز یونیورسو ، دارای بالکن در طبقات فوقانی و دسترسی به باغ در طبقه همکف ، یک فضای زندگی با کیفیت و راحت را برای خانواده ها و افراد مجرد فراهم می کند. طبقه آخر ساختمان مسکونی ، که نمای زیبایی و مینیمالیستی دارد ، شامل مجموعه ای از آپارتمان های پنت هاوس اختصاصی است. همه آپارتمان ها دارای تجهیزات خانه هوشمند هستند و راحتی واقعی هر روز در هفته را تضمین می کنند. ساحل رود دانوب با فاصله کمی از هتل فاصله زیادی دارد و گزینه های عالی اوقات فراغت را برای خانواده ها و علاقه مندان به ورزش ارائه می دهد.

دفتر فروش؛
شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+