پروژه Young City

پروژه یانگ سیتی یک فرصت استثنائی برای تامین آسایش خود و خانواده تان و یک سرمایه گذاری پرسود در کشور مجارستان، قلب اروپا و در مرکز و از بهترین مکان های شهر بوداپست که به راحتی دسترسی شما را به هر نقطه از شهر فراهم می کند !

 

 

Young City logo

خانه هوشمند با پوشش کامل Wi-Fi

Young City هم از نظر نام و هم از نظر طراحی جوان است: همه آپارتمان ها با راه حل های فن آوری قرن بیست و یکم مجهز شده اند ، در حالی که این ساختمان درست در کنار مرکز شهر در منطقه 13 واقع شده است. وای فای رایگان در تمام مناطق عمومی اندکی به زمان سپری شده در آنجا می افزاید ، در حالی که ساکنان می توانند از تمام مزایای دستگاه های خانه هوشمند که از طریق تلفن های هوشمند قابل کنترل هستند نیز بهره مند شوند.

مناطق مشترک برای کل خانواده

خرید خانه Young City نه تنها یک آپارتمان بلکه یک فضای زندگی اجتماعی متفکرانه طراحی شده برای شما فراهم می کند. طبقه همکف شهر جوان یک فضای مشترک کاملاً مجهز و چند منظوره (با دفاتر اشتراکی ، زمین بازی کودکان و باشگاه بازی) ارائه می دهد. در کنار محوطه بازی کودکان پوشیده شده می توانید یک منطقه باغی مشترک با دیوار کوهنوردی و یک منطقه چرخه برای کودکان پیدا کنید. فقط چند دقیقه پیاده روی یک زمین بازی عالی وجود دارد ، در حالی که جزیره مارگارت و پارک شهر نیز در این نزدیکی هستند.

باغ خصوصی یوگا ، سالن بدن سازی در فضای باز

همه ما از مزایای انجام ورزش و گذراندن اوقات در هوای آزاد و اینکه چگونه می توانند به زندگی کامل و شاد کمک کنند می دانیم. شهر جوان عمداً برای کمک به ساکنانش در حفظ یک سبک زندگی سالم طراحی شده است: سالن بدن سازی در فضای باز و باغ یوگا در منطقه باغ مشترک و روف گاردن که همراه با دوش و تراس آفتابگیر است ، فرصت های مختلفی را برای اوقات فراغت مناسب ارائه می دهد.

مکان مرکزی ، لینکهای حمل و نقل عالی

یانگ سیتی در یکی از سرسبزترین مناطق منطقه 13 واقع شده است که دارای اتصالات حمل و نقل عالی است. ایستگاه تراموا شماره 1 و ایستگاه مترو 3 در فاصله کمی پیاده روی قرار دارند ، در حالی که طیف وسیعی از فروشگاه ها و خدمات در سمت آفت پل اروپاد وجود دارد. Young City تمام مزایای زندگی در حومه شهر و مرکز شهر را در Angyalföld ، یکی از محبوب ترین مناطق آفت ارائه می دهد.

دفتر فروش؛ شرکت املاک B.R.O.

در دفترمان منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم !

Corvin Setany 8, 707. Budapest, 1082

7497 439 70 36+

فرم درخواست قیمت ها

عناوین بررسی شده

مشاوره تخصصی رایگان !

شبکه های اجتماعی