معرفی دوره پیش دامپزشکی در مجارستان

متقاضیان رشته دامپزشکی در دانشگاه دامپزشکی بوداپست، جهت تحصیل در این دانشگاه میبایست در آزمون ورودی این دانشگاه نمره قبولی را کسب کنند. این آزمون شامل دروس زیست ، شیمی، و زبان است که بصورت کتبی و شفاهی برگزار می شود. این آزمون هر ساله از ماه اسفند تا خرداد هر دو هفته یکبار توسط دانشگاه دامپزشکی بوداپست برگزار میشود و در صورت کسب 50 درصد از نمره آزمون، متقاضی پذیرفته میشود.

دانشگاه دامپزشکی بوداپست، جهت سهولت در قبولی آزمون ورودی، دوره های پیش دامپزشکی را ارائه میدهد. این دوره علاوه بر اینکه سبب تقویت سطح زبان متقاضی میشود، تمامی مفاد آزمون نیز به متقاضی آموزش داده میشود.

در حال حاضر، با توجه به شیوع کوید-۱۹، این دوره به دو صورت حضوری و  آنلاین ارائه میشود و انتخاب با متقاضی می‌باشد. نکته قابل توجه این است که اگر متقاضی خواستار دوره آنلاین باشد، همچنان میتواند برای ویزا نیز اقدام کند و یا حتی در صورت تمایل در مجارستان این دوره را بصورت آنلاین بگذراند.

جهت آمادگی برای آزمون های ورودی رشته دامپزشکی دانشگاه دامپزشکی بوداپست و تقویت سطح زبان انگلیسی خود، میتوانید از دانشگاه دامپزشکی بوداپست برای دوره پیش دامپزشکی پذیرش بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر لینک زیر کلیک نمایید.

 

شهریه‌ها و اطلاعات تحصیلی

تحصیل در مجارستان

مشاوره رایگان!

زمان مشاوره خود را رزرو کنید
رزرو وقت مشاوره
 

شبکه های اجتماعی