شرایط تحصیل فیزیوتراپی در مجارستان

تحصیل رشته فیزیوتراپی در مجارستان طی  8 ترم در چندین دانشگاه به زبان انگلیسی برگزار میشود. ورود به این رشته مستلزم قبولی در آزمون ورودی دانشگاه مورد نظر میباشد. هر متقاضی می‌تواند حداکثر دو بار جهت ثبت‌نام آزمون های ورودی به دانشگاه‌های علوم پزشکی مجارستان اقدام نماید. سوالات آزمون های ورودی مرتبط به رشته فیزیوتراپی از دروس زیست و زبان انگلیسی طراحی می‌شوند. 

پس از وقوع کوید-۱۹، آزمون های ورودی دانشگاه های علوم پزشکی مجارستان به صورت آنلاین برگزار می‌شود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای ثبت‌نام در آزمون ها و تحصیل پزشکی در مجارستان به صفحه وبلاگ ها مراجعه کنید‌.

به تمامی متقاضیان توصیه می شود که جهت آمادگی کامل برای امتحان ورودی، به مدت یک یا دو ترم در کالج Mc Daniel تحصیل کنند. این کالج دارای دوره های پیش پزشکی می باشد که به دانش آموزان کمک می کند که در آزمون های ورودی به رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی و دیگر رشته‌های علوم پزشکی، آمادگی کامل را کسب کنند.

فیزیوتراپی در مجارستان

لیست دانشگاه های فیزیوتراپی مجارستان

رشته فیزیوتراپی در مجارستان در دانشگاه های زیر ارائه می شود، با پذیرش در هرکدام از این دانشگاه می توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی در مجارستان اقدام کنید .کافیست با کلیک بر لینک های زیر اطلاعات کامل درباره هر دانشگاه را بدست بیاورید.

شهریه‌ها

دانشگاه پچ

  • شهریه هر ترم: 2500 یورو

دانشگاه سملوایز

  • شهریه هر ترم: 3400 یورو

دانشگاه سگد

  • شهریه هر ترم: 3100 یورو

 

سایر اطلاعات تحصیلی

• طول دوره: 4 سال (8 ترم)

• زبان تدریس: انگلیسی

• شروع سال تحصیلی: ماه سپتامبر 

 

رشته فیزیوتراپی در مجارستان

تحصیل در مجارستان

مشاوره رایگان!

زمان مشاوره خود را رزرو کنید
رزرو وقت مشاوره
 

شبکه های اجتماعی