تحصیل در پزشکی بدون دیپلم در مجارستان

تحصیل در پزشکی بدون دیپلم در مجارستان+مشاوره رایگان

مجارستان یکی از کشورهای کوچک و قدیمی اروپایی است که در واقع پلی بین مرکز و شرق اروپا می باشد. این کشور هر ساله دانشجویان زیادی را از سراسر جهان جذب می کند. در کنار فضا و امکانات آموزشی مناسب، هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور منطقی و مقرون به صرفه است.

یکی از رشته هایی که هر ساله دانشجویان زیادی متقاضی تحصیل در آن هستند، رشته پزشکی است. شرایط ورود به دانشگاه های علوم پزشکی در مجارستان، بسیار ساده‌تر از دیگر کشورهای اروپا می باشد. برای مثال کالج مک دنیل شرایط بسیار منحصر به فردی برای تحصیل در رشته پزشکی در مجارستان را دارد.

تحصیل در پزشکی بدون دیپلم

تحصیل در کالج مک دنیل

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این کالج این است که شما بدون دیپلم هم می توانید برای شروع شاخه های پزشکی اقدام کنید.

کالج مک دنیل به متقاضیانی که درصدد گرفتن دیپلم هستند، نیز پذیرش می دهد. اما باید تضمین بدهید که دیپلم خود را تا تابستان سال بعد خواهید گرفت.

پس همه افراد 17 تا 18 ساله که هنوز مدرک دیپلم خود را نگرفته اند، می توانند برای تحصیل در پزشکی در کالج مک دنیل اقدام کرده و ویزا و اقامت خود را بگیرند.

این کالج به صورت آنلاین و حضوری است، این امکان وجود دارد که دانش آموزان  در کنار کلاس های سال آخر دبیرستان، کلاس های کالج را به صورت آنلاین شرکت کنند. با شرکت در کلاس های آنلاین هم می توانید برای ویزا و اقامت اقدام کنید.

 

تحصیل در پزشکی بدون دیپلم